محصولات چوبی سان وود

سان وود  در کشور اتریش کاشت، برداشت و تولید می شود. با خرید یک میز دیزاینر، شما سهم مهمی در حفاظت از گونه های طبیعی و درختان به عهده می گیرید. میزهای دیزاینر ما از چوب های طبیعی محلی تائید شده با گواهی نامه PEFC ، مطابق با استانداردهای معتبر بین المللی ساخته می شوند. ما در راستای شعار “نوآوری پایدار” اقدام به تولید چوب های مسن مصنوعی و بازتولید چوب های نفیس و جنگل های گرمسیری به منظور حفاظت از گونه های اصلی نموده ایم. به علاوه، ما به صورت فعالانه درگیر حفاظت از جنگل های بارانی کاستاریکا هستیم. ما پروژه”جنگل بارانی اتریشی ها” را با خرید ۵۰۰۰ متر مربع مرتع و احیای جنگل آن پشتیبانی می کنیم. با خرید هر یک از میز سان وود، این محدوده محافظت شده به صورت متناسبی افزایش می یابد.

10

 

میزهای چوبی آنتیک

تمامی میزهای چوب آنتیک از چوب برداشت شده محلی صنوبر یکپارچه ساخته می شوند. صفحات میزها در جهت دستیابی به یک حس سطح میز طبیعی رنگ آمیزی می شوند.

 

محصول کالرکلکسیون

محصول”کالرکلکسیون” سان وود یک انتخاب مدرن و نوآورانه طبقه بندی های رنگ می باشد، که منحصر به فردی و تنوع فیرما استاینر را توصیف می کند. پالت کالا شامل ۱۰ رنگ متنوع به کاربرده شده در چوب صنوبر با سطح رنده خورده می باشد.

تصاویر بیشتر