سیستم های تجاری اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی (اسلایدینگ)

علت اصلی استفاده از درب در ورودی تمامی سازه ها ، داشتن امکان نظارت و کنترل بر ورود و خروج افراد و وسایل نقلیه می باشد . ضمنا از درب به عنوان یکی از وسایل کنترل و صرفه جویی مصرف انرژی در ساختمان نیز یاد می شود که امروزه و با توجه به رواج استفاده از درب های اتوماتیک ، میزان قابل توجهی از هزینه های انرژی استفاده کنندگان این نوع درب ها کاسته می شود که این امر استفاده از درب های اتوماتیک را از هزینه به یک سرمایه گذاری مطمئن تبدیل می کند . درب اتوماتیک شیشه ای کشویی ( اسلایدینگ )یکی از متداول ترین و پر مصرف ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد . درب اتوماتیک شیشه ای کشویی معمولا در حالت چهار لنگه ( دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک ) ارائه می شود اما در قالب دو لنگه و بدون لنگه ثابت نیز ارائه می شود . ضمنا درب اتوماتیک شیشه ای کشویی امکان طراحی و ساخت در قالب فریم S را نیز دارد .

محصولات درب اتوماتیک شیشه ای اتوماتیک
درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی Automatic Telescopic Sliding Doors

زیبایی ظاهری نما و درب ورودی ساختمان تاثیر بسزایی در جلب مشتری و افزایش ترافیک ورودی دارد و با توجه به محدودیت فضای همیشگی که در سیستم مدرن شهرنشینی بوده و هست ، درب های اتوماتیک تلسکوپی به عنوان یک راه حل ایده آل برای استفاده در ورودی فضاهای تجاری با ورودی یا اماکن پرتردد یا فضاهایی که امکان استفاده از درب اتوماتیک کشویی نمی باشد ، توصیه می شوند . درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان استفاده حداکثری ( ۷۰ % ) از فضای ورودی را می دهند . ضمنا درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان طراحی در قالب فریم S را نیز دارد . یکی از مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای مدل تلسکوپی امکان نصب آسان و بدون نیاز به هرگونه تخریب می باشد . نقش درب در خوشامدگویی و بزرگداشت افرادی که به ساختمان رفت و آمد دارند نقشی انکار نشدنی است ، با توجه به ساختار منحصر به فرد درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی ، این مدل بهترین انتخاب برای بزرگداشت مخاطبین است .

درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی (زاویه دار)

 • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی مناسب برای مکانهایی که ورودی آنها در کنج واقع شده است.
 • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی مناسب برای فضاهایی که معماری آنها بر اساس زاویه های متعدد طراحی گردیده است.
 • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی دارای سنسورهای مایکروویو خاص برای جلوگیری از برخورد با افراد
 • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی دارای سیستم ضد برخورد هوشمند
 • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد و BMS
 • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی قابلیت نصب دربها از ۹۰ درجه تا ۱۷۵ درجه
 • درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار

این مکانیزم جهت اتوماسیون ورودی های زاویه دار و یا درب هایی که در کنج ساختمان ها تعبیه شده اند کاربرد دارد و به صورت کشویی در مسیر خطی با زاویه از قبیل تعیین درجه بین دو لنگه متحرک عمل می نماید از لحاظ معماری این سیستم تلفیق زیبایی ارائه می دهد و جهت فراهم کردن حداکثر اطمینان برای کارکرد مداوم دربهای اتوماتیک شیشه ای در مکانهای پر تردد طراحی شده است.

11درب اتوماتیک شیشه ای منحنی
درب اتوماتیک شیشه ای منحنی دارای ظاهری زیبا و سازگار با نماهایی که در آنها از ترکیبهای منحنی استفاده شده است.

 • درب اتوماتیک شیشه ای منحنی قابل اجرا به صورت نیم دایره، دایره کامل و یا بیضی
 • درب اتوماتیک شیشه ای منحنی امکان ارتباط با انواع سیستم های کنترل تردد و BMS
 • درب اتوماتیک شیشه ای منحنی دارای میکروکنترل هوشمند با انواع تنظیمات کاربردی برای کاربران
 • دارای سیستم ضد برخورد هوشمند
 • درب اتوماتیک شیشه ای منحنی قابل اجرا تا وزن هر لنگه ۱۲۰ کیلوگرم و عرض بازشو مفید ۲ متر
 • درب اتوماتیک شیشه ای منحنی جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی متفاوت بودن و خاص بودن همیشه یکی از اصلی ترین خواسته های سرمایه گذاران و مالکان ساختمان های لوکس بوده و هست .چرا که برخلاف اکثر سازه ها ، در سازه های لوکس مثل هتل های پنج ستاره ، محل برگزاری همایش های بین المللی و … صرفا حفظ شان و منزلت افراد و آئین خاصی مدنظر است و به همین علت استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای یک امر بدیهی خواهد بود .

درب های اتوماتیک گرد و نیم گرد همواره به عنوان زیباترین ورودی قابل استفاده به طراحان توصیه می شوند و یکی از بزرگترین مزایای درب های اتوماتیک نیم گرد و تمام گرد امکان تعریض و هماهنگ کردن آنها برای تمامی انواع نماهای قوس دار با هر عرضی می باشد .

از دیگر مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد و تمام گرد عرض زیاد و فراهم کردن فضای ورودی ایده آل برای عبور و مرور افراد و وسایلشان می باشد که این مدل درب را
تبدیل به یک انتخاب متداول در هتل ها می کند .

درب اتوماتیک شیشه ای منحنی مناسب برای تمامی گزینه های زیر میباشند :

مکان های اداری – هتل ها- بانکها- مجتمع های تجاری و مسکونی- مراکز تفریحی و ورزشی(استخر)- فروشگاهها- فروشگاهای زنجیره ای- بیمارستانها – مراکز عمومی

مکانیزم Carve برای اتوماسیون ورودی هایی به شکل منحنی استفاده می شود. این مدل از زیباترین مدل دربهای اتوماتیک شیشه ای است که به صورت کشویی و در اشکال نیم دایره، مقعر یا محدب، دایره و بیضی مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر وجهه بسیار شیک و مدرنی که به نمای ورودی ساختمان می بخشد به حل مشکلات برآمده از معماری نوین نیز کمک شایانی می کند. این دربها در مدل دایره و بیضی کامل به عنوان فیلتر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و عایق عمل می نماید..

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی
پاشنه یا لولا از قدیم و در تمامی درب های باستانی به عنوان محور اساسی گردش درب استفاده می شدند و یکی از زیباترین و کم هزینه ترین مدل های درب اتوماتیک شیشه ای که معمولا در طراحی داخلی ساختمان استفاده می شود ، درب اتوماتیک شیشه ای مدل لولایی است که علت امکان نصب بر روی درب های شیشه ای لولایی دستی از مدل های درب اتوماتیک بسیار پرطرفدار بوده و بدون نیاز به تخریب و هرگونه هزینه اضافه به راحتی و به سرعت قابل نصب می باشند . این مدل در انواع تک و دو لنگه عرضه می شود .

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی با توجه به اینکه حول محور لولا باز یا بسته می شود امکان تردد را در سه حالت فراهم می کند ، به طور معمول هر دو لنگه درب های اتوماتیک شیشه ای لولایی در یک جهت باز و بسته می شوند ام در مواردی و بسته به خواست مشتری درب اتوماتیک شیشه ای لولایی امکان باز و بسته شدن هر لنگه در جهت های متفاوت را نیز فراهم می کند . در این نوع طراحی درب اتوماتیک شیشه ای لولایی که بیشتر در ترافیک های دو طرفه استفاده می شود . یک لنگه درب اتوماتیک شیشه ای لولایی به طرف داخل و یک لنگه آن به سمت بیرون باز و بسته می شود .

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای لولایی در ورودی اماکن پرتردد توصیه نمی شود اما در مواردی مثل عرض کم ورودی یا نیاز به استفاده از تمام عرض ورودی به عنوان یک راه حل مطمئن استفاده می شود .

درب اتوماتیک شیشه ای مدل تمام گرد
Automatic Revolving Doors
متفاوت بودن و خاص بودن همیشه یکی از اصلی ترین خواسته های سرمایه گذاران و مالکان ساختمان های
لوکس بوده و هست .چرا که برخلاف اکثر سازه ها ، در سازه های لوکس مثل هتل های پنج ستاره ، محل برگزاری همایش های بین المللی و … صرفا حفظ شان و منزلت افراد و آئین خاصی مدنظر است و به همین علت استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای یک امر بدیهی خواهد بود .

درب های اتوماتیک گرد و نیم گرد همواره به عنوان زیباترین ورودی قابل استفاده به طراحان توصیه می شوند و یکی از بزرگترین مزایای درب های اتوماتیک نیم گرد و تمام گرد امکان تعریض و هماهنگ کردن آنها برای تمامی انواع نماهای قوس دار با هر عرضی می باشد .

از دیگر مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد و تمام گرد عرض زیاد و فراهم کردن فضای ورودی ایده آل برای عبور و مرور افراد و وسایلشان می باشد که این مدل درب را تبدیل به یک انتخاب متداول در هتل ها می کند .

از دیگر مزایای اصلی استفاده از درب اتوماتیک گرد ، صرفه جویی در انرژی است که این امر در مدل تمام گرد به علت ایزوله بودن فضای داخل درب تمام گرد ، به حداکثر می رسد .

06

سیستم بالکنی آدولف هاس:

سیستم شیشه بالکن آدولف هاس، راه حل نوین برای استفاده از فضای بالکن در تمام فصول سال می باشد.

در این سیستم،با توجه به متحرک بودن پانل های شیشه ، همانند پرده ای در یک سمت جمع می شود و دوباره در محل اولیه خود قرار می گیرد.

مزایای سیستم بالکنی:

عدم نفوذ گرد و غبار

۷۰ درصد عایق صوت و حرارت

قابلیت اجرا در هر شکل از بالکن چند ضلعی، قوس دار و …

تبدیل بالکن به فضایی مناسب جهت نگهداری گیاهان آپارتمانی

وسعت بخشیدن به فضای داخلی ساختمان

عدم تغییر در نمای کلی ساختمان

سهولت در نظافت شیشه ها

عدم نفوذ برف،باران و رطوبت به داخل بالکن

جلوگیری از ورود و لانه گذاری پرندگان و حشرات

مانع صدای مزاحم از خیابان، بزرگراه و …

12

مشخصات فنی سیستم بالکنی آدولف هاس:

نوع شیشه: از جنس سکوریت با ضخامت ۸ میلی متر

اندازه پانل: با عرض حدودی ۴۵ تا ۶۵ سانتی متر برای هر پانل و حداکثر ارتفاع ۲٫۸۰

نوع پروفیل و یراق آلات: پروفیل ها از جنس آلومینیوم با ضخامت حدود ۳ میلی متر و یراق آلات کاملا فلزی و ضد زنگ می باشد.

 

سیستم کشویی آدولف هاس:

سیستم اسلایدینگ آدولف هاس به لحاظ ساختاری یاد آور پنجره های آلومینیومی است که در گذشته بسیار مورد استفاده قرار می گرفت ؛ تنها تفاوتی که سیستم کشویی با پنجره های آلومینیومی قدیمی دارد در این است که می توان در آن تعداد نامحدودی از پانل شیشه ای را جا داد، ضمن اینکه در فواصل ما بین پانل ها هیچ گونه ستونی قرار نمی گیرد و در نهایت نمایی یکپارچه شیشه ای به وجود می آید.

 

انواع سیستم های کشویی آدولف هاس:

 • سیستم کشویی خارجی
 • سیستم کشویی داخلی

مزایای سیستم کشویی آدولف هاس:

نمایی یکپارچه شیشه ای

سهولت در باز و بسته کردن پانل ها

پوششی مناسب جهت جلو گیری از ورود نزولات جوی

 

مشخصات فنی سیستم کشویی آدولف هاس:

نوع شیشه: از جنس سکوریت با قطر ۱۰ میلی متر

اندازه پانل ها: با حداکثر عرض ۱۱۰ سانتی متر و حداکثر ارتفاع ۳ متر

نوع پروفیل و یراق آلات: پروفیل ها از جنس آلومینیوم و یراق آلات کاملا فلزی و ضد زنگ می باشند.

 

سیستم تجاری آدولف هاس:

ساختار این سیستم به نحوی است که فقط یک ریل در سقف به کار گرفته می شود و برای نگه داشتن پانل ها و ایمنی آن از بلبرینگ های فوق العاده قوی استفاده می شود. همین مزیت باعث بکارگیری آن برای پارتیشن بندی و جداسازی فضاهای فروشگاهی و تجاری می شود.

 

انواع سیستم های تجاری آدولف هاس:

سیستم تجاری تک چرخ:در این مدل پانل ها به علت وجود یک چرخ در ریل بالا می توانند چرخش ۳۶۰ درجه ای داشته باشند.

سیستم تجاری دو چرخ:در این مدل حرکت پانل ها به علت وجود دو چرخ درریل بالا محدودتر بوده و چرخش ۹۰ درجه دارند.

 

مشخصات فنی سیستم تجاری آدولف هاس:

نوع شیشه:شیشه هایی با ضخامت ۱۰ میلی متر و از نوع سکوریت می باشد.

اندازه پانل ها: با حداقل عرض ۱۱۰ سانتی متر و حداکثر ارتفاع ۳٫۵ متر برای هر پانل

نوع پروفیل و یراق آلات: پروفیل ها از جنس آلومینیوم و یراق آلات کاملا فلزی و ضد زنگ می باشند.

 

سقف براندا:

پارچه های pvc و پروفیل هایی از جنس آلومینیوم از متریال های بکاررفته این مدل از سقف می باشند.در این سیستم بعلت وجود چراغ های LED دیگر نیازی به نورپردازی مجدد محیط نیست و همچنین به خاطر امکان پذیر بودن نصب سنسور هوشمند برف ،باران و آفتاب در صورت بارش برف و باران بصورت خودکار بسته می شوند.

از دیگر مزایای این سقف ها می توان به کارایی و طول عمر بالا و خاصیت هوابند و آب بند بودن آن اشاره داشت.

اینفو گرافی محصولات آدولف هاس مطابق اینفو گرافی سیستم های هیرو می باشد

تصاویر بیشتر