ساخت سوله سبک پیش ساخته

خرید سوله سبک پیش ساخته ارزان

خرید سوله سبک پیش ساخته ارزان

در سال های اخیر سوله های سبک پیش ساخته نسبت به انواع دیگر تیرورقی و یو بی ام، مورد استفاده بیشتری قرار گرفته است. شرکت بیستون سازه آذران، با به کارگیری افراد متخصص، سوله سبک پیش ساخته ارزان را مورد توجه قرار داده است. برای خرید سوله سبک پیش ساخته ارزان باید اطلاعات جامعی داشته باشید بنابراین با ما همراه باشید تا یک خرید آسان را تجربه کنید.

سوله چیست؟

سازه ای که دارای سقف شیب دار یا قوسی است و در ساخت سوله از طراحی پیشرفته و مهندسی استفاده میشود. سوله کاربری های زیادی دارند از جمله صنعتی، تجاری، تفریحی و … میتوان نام برد.

ساخت سوله سبک پیش ساخته

سوله سبک چگونه است؟

سوله سبک از سازه هایی تشکیل میشود که دارای وزن کمی است. سوله سبک پیش ساخته، با محاسبات خاص و دقیق در کارخانه ساخته و در محل پروژه نصب میشود. با این کار، اجرای سوله به سرعت انجام میشود و نیز سوله ساز دیگر با مشکلات ساخت و ساز در محل پروژه درگیر نخواهد بود.

نکات مهم در مورد قیمت سوله سبک

برای برآورد قیمت انواع سوله سبک، نکات مهمی وجود دارد. کاربری، موقعیت، وجود جرثقیل یا نیم طبقه، اندازه دهانه و ارتفاع، نوع فنداسیون از نکات مهم در مورد قیمت سوله سبک هستند. بعد از تهیه نقشه سوله، هزینه ساخت اسکلت سوله محاسبه میشود.

سوله سبک پیش ساخته در موارد زیادی طراحی منحصربفرد خود را دارد. سوله سبک پیش ساخته بودن نیاز به فنداسیون، بسیار سریع نصب میشود. ساخت سوله دارای مراحل خاک برداری، تسطیح خاک، ریختن مگر، آجرچینی، آرماتوربندی و بتن ریزی است اما برای ساخت سوله سبک پیش ساخته تمام این مراحل حذف شده است.

سوله ارزان

سوله ای ارزان است که صرفه اقتصادی دارد؛ یعنی سازه ی که طراحی ارزان، ساخت ارزان و نصب ارزان داشته باشد، سوله ارزان است. باید توجه داشته باشید که که این ارزان بودن سوله، دلیلی بر عدم کیفیت سوله ارزان نیست، بلکه به خاطر روش ساخت آن، ارزان است. سوله ارزان بسیار مستحکم و پرقدرت است و این باور غلط است که قیمت پایین این سازه، از کیفیت و استحکام آن می کاهد.

روش ساخت سوله ارزان

ساخت سوله با روش های متفاوتی ساخته میشود؛ در گذشته سازه هایی با استحکام و کیفیت بالا میساختند، اما به خاطر وزن زیاد سازه، هزینه های زیادی متحمل می‌شدند.
در حال حاضر روش هایی جدیدی برای ساخت سوله استفاده میشود که در عین حال که سازه از کیفیت بالایی برخورداراست، از وزن آن کاسته شده است. پایین بودن وزن سوله ارزان، قیمت آن را پایین آورده است.
با استفاده از علم سوله سازی، سوله ای ارزان با بهترین مواد اولیه و تجهیزات ساخته میشود و دیگر خبری از روش های پرهزینه و سنگین قدیمی نیست.
در حال حاضر فقط شرکتهای معتبر و مجاز سوله سازی، این اطمینان را به شما میدهند که از بهترین متریال و تجهیزات، برای ساخت سوله ارزان با ضمانت استفاده میکنند.

ساخت انواع سوله سبک پیش ساخته توسط شرکت بیستون سازه

ویژگی سوله سبک پیش ساخته ارزان

سوله سبک پیش ساخته ارزان، ویژگی های زیادی دارد. برای اینکه با با این ویژگی ها آشنا شوید برخی از آنها را برشمردیم:

 • نصب سریع
  این نوع سوله، به خاطر اینکه به صورت پیش ساخته است، از کارخانه، سازه را به محل پرژه حمل میکنند و سازه را در محل به سرعت نصب میکنند.
 • مقاومت بالا در برابر زلزله
  با محاسبات دقیق انجام شده، مقاومت سازه تضمین میشود و دفترچه نظام مهندسی ارائه میشود. این سازه مقاومت بالایی در برابر زلزله دارد.
 • انتقال و جابجایی آسان
  سوله سبک پیش ساخته را به آسانی میتوان به محلی دیگر انتقال داد.
 • صرفه جویی در هزینه
  ارزان بودن سوله سبک پیش ساخته، از دلایلی است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.
 • سازگاری با محیط زیست
  در ساخت سولهسبک پیش ساخته ازتولید زباله های زیاد جلوگیری میکنند. برای این کار تلاش شده تا برای ساخت بسیاری از قسمتهای سوله سبک پیش ساخته از مواد قابل بازیافت استفاده کنند.
 • مقاومت در برابر عوامل بیرونی
  این سازه در برابر عوامل بیرونی مانند خوردگی و رطوبت مقاومت زیادی دارد. سازه دارای روکش مناسب است و به طور کامل گالوانیزه شده است.

کاربری سوله سبک پیش ساخته

کاربری های زیادی میتوانند از سوله سبک پیش ساخته استفاده کنند. از جمله این کاربری ها میتوان موارد زیر را نام برد:

 • در فضاهای اداری میتوان پارتیشن کشید و سقف کاذب ایجاد کرد، با این کار هزینه کمتری نسبت به کانکس ها خواهید کرد.
 • برای تجهیز کردن کارگاه های پیمان کاری، استفاده از این سوله ها شهرت زیادی دارد.
 • به خاطر نصب آسان این نوع سوله، گزینه مناسبی برای رستوران های بین راهی و سفره خانه ها است.
 • برخی نهادها و ارگان ها برای احداث کمپ و فضاهای دائمی و موقت از این سوله استفاده میکنند.
 • برای تعمیرگاه ها، نمایشگاه ها و میادین میوه، استفاده از این سوله پیشنهاد میشود.
خرید سوله سبک پیش ساخته

حرف آخر

مزایای زیادی که سوله سب پیش ساخته ارزان دارد، باعث شده تا بسیاری از افراد به سراغ آن بیایند؛ نصب سریع، مقاومت بالا در برابر زلزله، انتقال و جابجایی آسان، صرفه جویی در هزینه، سازگاری با محیط زیست از جمله این مزایا است.
در شرکت بیستون سازه آذران، تلاش های بسیاری برای ساخت سوله سبک پیش ساخته ارزان شده است. برای خرید سوله سبک پیش ساخته ارزان با مشاورین ما در تماس باشید.


درباره “خرید سوله سبک پیش ساخته ارزان” بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت پیام بدین