ساخت سوله در یزد

سوله سازی و ساخت سوله در یزد

 اگر شما قصد ساخت و راه اندازی سوله در شهر یزد را دارید می توانید با کارشناسان ما در شرکت بیستون سازه آذران تماس بگیرید. این شرکت قابلیت طراحی و ساخت و نصب انواع مختلف سوله را در اکثر شهرهای ایران از جمله یزد دارا میباشد.

یزد شهر بزرگی بوده و از نظر صنعتی هم جایگاه ویژه ای دارد. از این جهت ساخت سوله در این شهر میتواند بسیار کاربردی باشد. به همین دلیل اکثر صنعتگران و افرادی که نیاز به ساخت سوله با کاربریهای متنوعی دارند به دنبال شرکت سازنده سوله معتبری میگردند و علاقه دارند تا با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بدست آورند.

انواع سوله سبک مناسب شهر یزد

  در این مطلب قصد داریم در مورد انواع مختلف سوله ها صحبت کنیم. اصولاً سوله برای رفع نیازهای اساسی بشر به وجود آمد. استحکام سوله مهم ترین مطلبی است که در مورد این سازه های فلزی وجود دارد. البته باید توجه داشت که در میان سازه های فلزی، سوله ها از طراحی متفاوتی برخوردار هستند و روش‌های متفاوتی برای ساخت آنها وجود دارد که در ادامه به بررسی انواع روش های ساخت سوله ها می پردازیم.

انواع سوله سبک مناسب شهر یزد

 سوله های تیر ورقی

 سوله های تیر ورقی از ستون های فولادی تشکیل شده اند. وزن این سوله ها به نسبت زیاد بوده و به همین جهت امروزه کمتر مورد توجه سازندگان سوله قرار می گیرد. اصولاً زیاد بودن وزن سوله باعث بالا رفتن هزینه های ساخت آن نیز خواهد شد پس می توان نتیجه گیری کرد که هزینه ساخت سوله های تیر ورقی بالا بوده و از این جهت امروزه کمتر کاربرد دارند. سوله های تیرورقی با دانش و فناوری روز پیش نرفته و همچنان از روشهای پیشین برای ساخت آن استفاده میشود.  از این جهت نمی تواند مناسب خواسته ها و نیازهای امروزه باشد و از آنجایی که ساخت این سوله از نظر اقتصادی هم بصرفه نیست، دیگر جایگاه خاصی ندارد.

 ابعاد دهانه این سوله یکی از محدودیت های آن محسوب می شود چون برای ساخت چنین سوله هایی از دهانه های نسبتاً کوچک استفاده می شود بنابراین برای دهانه های بزرگ و کوچک نمی تواند کاربرد مناسبی داشته باشد و از این جهت هم دچار مشکل هستند.

سوله های یو بی ام

سوله های یو بی ام

 شکل قاب این سوله ها بوده و طراحی آن متفاوت از انواع دیگر سوله می باشد. از این جهت نیاز به دقت خاصی برای طراحی آن وجود دارد. اصولاً طراحی هر سازه فلزی باید خالی از هر نوع عیب و نقصی باشد و برای طراحی سازه فلزی بی عیب و نقص  به دانش و تخصص بالایی نیاز است. ضعف اساسی این سازه  ابعاد دهانه آن می باشد.

سوله های خرپایی

 از میان سوله های موجود در بازار سوله های خرپایی جزو سبک ترین سوله ها محسوب می‌شوند، که قیمت مناسبی هم دارند از مزیت‌های ساخت این سوله می توان به رفع محدودیت ابعاد دهانه آن اشاره کرد، به طوری که ساخت این سوله با دهانه بزرگ نیز امکان پذیر است.


درباره “ساخت سوله در یزد” بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت پیام بدین