سوله سازی و ساخت سوله در یزد

سوله سازی در یزد و سطح کشور به دلیل کاربرد بالا و برآورد با هزینه کم نسبت به سایر سازه های های سنتی، توسط شرکت بیستون سازه آذران بسیار رایج شده است که در انواع مدل های مختلف اجرا می شود. سوله سازی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که بخش عمده ای از صنایع را پوشش داده است و مدیران اجرایی نقش بسیار مهمی را در این زمینه ایفا می کنند.

همچنین استفاده از مصالح و انتخاب متریال مناسب برای پوشش سوله، می تواند نقش مهمی را در استحکام و مقاومت سازه داشته باشد که انتخاب صحیح مهندسین این زمینه است. در ادامه مطالب به توضیح بیشتر ساخت سوله و شرکت های سوله سازی در شهر یزد خواهیم پرداخت.

انواع سوله سبک مناسب شهر یزد

در این مطلب بیشتر قصد داریم در مورد انواع مختلف سوله ها برای احداث در  هر منطقه از شهر را برای شما شرح دهیم. اصولاً سوله برای رفع نیازهای اساسی بشر به وجود آمده است که مقاومت در این سازه های پوسته ای مهم ترین مساله را بازگو می کنند.

 البته در مورد این سوله های فلزی باید توجه داشت که در میان سایر سازه های سنتی، از طراحی متفاوت و مدرن تری برخوردار هستند و روش‌ های متفاوتی برای ساخت آنها وجود دارد.

ساخت سوله صنعتی

سوله های صنعتی در سراسر جهان، سازه هایی فلزی با سقف شیب دار هستند که به دلیل احداث و اجرا با متریال های فلزی، با هزینه های نسبتا کمتری در عوض با مقاومت بسیار بالا برآورد می شوند. این سازه ها در انواع مدل ها از حمله سوله سبک و مورد قابل توجه ذکر شده در زیر اجرا می شوند که هر کدام کاربرد منحصر به فرد خود را دارند.

ساخت سوله های تیرورقی در یزد

 سوله های تیر ورقی از ستون های فولادی تشکیل شده اند. وزن این سوله ها به نسبت زیاد بوده و به همین جهت امروزه کمتر مورد توجه سازندگان سوله قرار می گیرد.

اصولاً زیاد بودن وزن سوله باعث بالا رفتن هزینه های ساخت آن نیز خواهد شد پس می توان نتیجه گیری کرد که هزینه ساخت سوله های تیر ورقی بالا بوده و از این جهت امروزه کمتر کاربرد دارند.

سوله-سازی-در-یزد

سوله تیرورقی با دانش و فناوری روز پیش نرفته و همچنان از روشهای پیشین برای ساخت آن استفاده میشود.  از این جهت نمی تواند مناسب خواسته ها و نیازهای امروزه باشد و از آنجایی که ساخت این سوله از نظر اقتصادی هم بصرفه نیست، دیگر جایگاه خاصی ندارد.

 ابعاد دهانه این سوله یکی از محدودیت های آن محسوب می شود چون برای ساخت چنین سوله هایی از دهانه های نسبتاً کوچک استفاده می شود بنابراین برای دهانه های بزرگ و کوچک نمی تواند کاربرد مناسبی داشته باشد و از این جهت هم دچار مشکل هستند.

ساخت سوله های UMB در یزد

 شکل قاب این سوله ها بوده و طراحی آن متفاوت از انواع دیگر ساخت سوله با لوله می باشد. از این جهت نیاز به دقت خاصی برای طراحی آن وجود دارد. اصولاً طراحی هر سازه فلزی باید خالی از هر نوع عیب و نقصی باشد و برای طراحی سازه فلزی بی عیب و نقص به دانش و تخصص بالایی نیاز است. ضعف اساسی این سازه  ابعاد دهانه آن می باشد.

ساخت سوله های خرپایی در یزد

 از میان سوله های موجود در بازار سوله های خرپایی جزو سبک ترین سوله ها محسوب می‌شوند، که قیمت مناسبی هم دارند از مزیت‌های ساخت این سوله می توان به رفع محدودیت ابعاد دهانه آن اشاره کرد، به طوری که ساخت این سوله با دهانه بزرگ نیز امکان پذیر است.

سوله های یو بی ام

بهترین شرکت های سوله سازی در یزد

شرکت بیستون سازه آذران، از بهترین شرکت های سوله سازی در سطح کشور با بیشترین تجربه کاری است که پروژه های بسیار موفقی را به خود اختصاص داده است. برای ساخت و دریافت مشاوره در راجع با سوله، با شماره تماس های زیر می توانید با شرکت بیستون سازه در ارتباط باشید.

دفاتر نمایندگی و راه های ارتباطی با بیستون سازه آذران در سراسر ایران

 

نمایندگی و دفتر شهر تبریز

آدرس: ولیعصر-فروغی-خیابان شیخ محمد خیابانی-ساختمان هما-پلاک ۱۷/۱

شماره تماس:  0413202198


نمایندگی و دفتر شهر شيراز

آدرس: شيراز چهارراه دلگشا -سرداران-نبش كوچه ٩

شماره تماس: 07137315340


نمایندگی و دفتر شهر گرگان

آدرس: گلستان گرگان بلوار ناهارخوران روبروی عدالت ۹۷.۱ مجتمع تجاری اکسیر طبقه اول واحد ۵

شماره تماس: 09601732551

پروژه های اجرا شده توسط بیستون سازه در یزد

در شهر یزد پروژه های موفق آمیز بسیار زیادی توسط شرکت بیستون سازه طراحی و اجرا شده است که انواع این سوله ها را در متراژ های متفاوت در بر می گیرد. در این بخش از مقاله، نظرات و پروژه های اجرا شده در این شهر را به طور کامل برای حاصل اطمینان در اختیار شما قرار خواهیم داده ایم.

ساخت سوله برای شرکت استراکچر بازآفرید در یزد

از استاندارد ترین و محبوب ترین پروژه های اجرا شده در این شهر، می توان به سوله سازی شرکت استراکچر بازآفرید در سال 1396 اشاره کرد که با تناژ 1000 تن ساخته شده است. 

محل اجرای سوله:‌ یزد

مساحت سوله: 10000 متر مربع

مدت زمان تحویل پروژه: به مدت 200روز

ساخت-سوله-در-یزد-1

سوله سازی برای کارخانه پل قطار بافق در یزد

از مقاوم و مستحکم ترین سوله ها که می توان به سوله سبک قوسی اشاره کرد، با تناژ 5000 تن در یزد با بهترین مصالح و متریال پوششی نسبت به کاربری و شرایط جوی، اجرا شده است. 

محل اجرای سوله:‌ یزد

مساحت سوله: 50000 متر مربع

مدت زمان تحویل پروژه: به مدت 12 ماه

ساخت-سوله-در-یزد-2

ساخت سوله برای شرکت فولاد آلیاژی مدرن در یزد

سوله های شرکت فولاد آلیاژ با تناژ 3700در شهر با قالب ساخت سوله سنتی توسط بیستون سازه احداث شده اسست که با محیط کاربری بسیار بالایی قابل استفاده است.

محل اجرای سوله:‌ یزد

مساحت سوله:40000 متر مربع

مدت زمان تحویل پروژه: به مدت 14 ماه

ساخت-سوله-در-یزد-3

کلام آخر

اگر شما قصد ساخت و راه اندازی سوله در شهر یزد را دارید،  می توانید با کارشناسان ما در شرکت بیستون سازه آذران در ارتباط باشید. این شرکت قابلیت طراحی و ساخت و نصب انواع مختلف سوله را در اکثر شهرهای ایران از جمله یزد دارا میباشد.

سوالات متداول

  1.     آیا ساخت سوله سبک در هر منطقه می تواند مناسب و کاربری باشد؟

بله، سوله های سبک از مقاوم ترین سازه ها با برآورد هزینه بسیار کم است که با توجه به نوع کاربری شما میتواند مورد استفاده در هر صنایع باشد.

  1.     چرا باید از مهندسین و شرکت های  سوله سازی برای ساخت و اجرا این سازه ها کمک بگیریم؟

برای دریافت مجوز از سازمان، باید سازه هایی استاندارد و اجرا شده توسط مهندسین را داشته باشید تا دچار هیچ گونه مشکل در این زمینه نشوید.

  1.     چگونه می توان سوله ای ارزان در یزد را اجرا کرد؟

سوله های تیرورقی که از دسته سوله های سبک است، به دلیل برخورداری از مصالح کم با قیمت های ارزان تری حاصل می شوند که قابل احداث در هر منطقه هستند.

  1.     کدام دسته از سوله ها بسیار مقاوم در برابر عوامل طبیعی هستند؟

سوله های سبک قوسی از فلز ها و ورق های مقاوم تری ساخته می شوند که بسیار مستحکم در برابر عوامل طبیعی از جمله زلزله، طوفان و آتش سوزی هستند.

  1.     آیا ساخت سوله در شهر یزد از چه مزایایی برخوردار است؟

یزد شهر بزرگی بوده و از نظر صنعتی هم جایگاه ویژه ای دارد و از این جهت ساخت سوله در این شهر میتواند بسیار کاربردی باشد. به همین دلیل اکثر صنعتگران و افرادی که نیاز به ساخت سوله با کاربری های متنوعی دارند به دنبال شرکت سازنده سوله معتبری می گردند و علاقه دارند تا با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بدست آورند.

درباره “ساخت سوله در یزد” بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استعلام قیمت پیام بدین
Scroll to Top