ساخت سوله در احمد آباد مستوفی

سوله سازی و ساخت سوله در احمد آباد مستوفی

ساخت سوله در احمد آباد مستوفی : در این مقاله قصد داریم در مورد سوله سبک قوسی و ویژگی‌های مربوط به آن صحبت کنیم.

همانطور که می دانید استفاده از انواع مختلف سوله با کاربری های متفاوت در دنیای امروز کاربردهای زیادی دارد.

با توجه به بالا رفتن هزینه های ساخت و ساز ساختمان های بتنی بزرگ امروز سوله ها جایگزینی مناسب برای چنین مواردی محسوب می‌شوند که با صرف هزینه کمتر و در زمانی کوتاه تر می توانید به سوله مورد نظر خود دست پیدا کنید.

ساخت سوله در احمد آباد مستوفی

به طور مثال سوله سبک خرپایی، سوله تیر ورقی و همچنین سوله های یو بی ام، هر کدام با دارا بودن ویژگی های خاص خود برای کاربری های متفاوت قابلیت استفاده خواهند داشت.

سوله های سبک قوسی و کاربردهای آن

از جمله انواع سوله های مدرن می‌توان به سوله سبک قوسی اشاره کرد که تولید آن با بالا رفتن علم و تکنولوژی آغاز شده و امروزه مورد استفاده قرار می گیرد. برای ساخت سوله سبک قوسی از اسکلت استفاده نمی‌شود و این سوله‌ها کاربردهای متفاوتی دارند و برای موارد متعددی از جمله سالن های ورزشی، مصارف مسکونی و همچنین تجاری، کشاورزی و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می گیرند.

اما با توجه به اینکه این سوله ها دارای محدودیت امکان نصب جرثقیل در سقف و کناره ها به دلیل وجود قوس زیاد در شکل ظاهری هستند برای کاربردهایی مانند بیمارستان نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند.

ساخت سوله در احمد آباد مستوفی

مزایای سوله های سبک قوسی

با توجه به اینکه ساخت سوله های سبک قوسی نسبت به سوله های سنتی دارای ۵۰ درصد کاهش هزینه هستند. ساخت آنها بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. علاوه بر اینکه سرعت ساخت سوله های سبک قوسی نسبت به سوله‌های تیر و رقی ۵ برابر خواهد بود که از این جهت هم بسیار مناسب هستند. برای اتصال اجزای سوله های سبک قوسی از پیچ و مهره و یا جوشکاری استفاده نمی‌شود بلکه با استفاده از دستگاه سیمر که کار مونتاژ یا دوخت را انجام می‌دهد اتصال اجزای سوله به هم انجام خواهد شد.

همچنین سوله های سبک قوسی از مقاومت خوبی در برابر بارهای مختلف برخوردار می باشند. مقاومت این سوله‌ها در برابر بادی با سرعت ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت از ویژگی‌های مهم آن محسوب می‌شود. وجود شیار های متعدد در سقف سوله باعث استفاده از نیروی باد به عنوان عایق در سقف خواهد شد. با توجه به تمامی موارد ذکر شده سوله‌های سبک قوسی نسبت به انواع دیگر سوله دارای مزایای هستند. البته وجود محدودیت‌ها در این نوع از سوله باعث شده که فقط در برخی از موارد کاربرد داشته باشند.

ساخت سوله در احمد آباد مستوفی

سخن آخر

ساخت سوله در احمد آباد مستوفی

 شرکت بیستون سازه آذران قابلیت طراحی تولید، نصب و اجرای سوله در شهر احمدآباد مستوفی را دارا می باشد که تیم متخصص طراحی و سازنده این شرکت با توان با تمام توان خود در خدمت مشتریان عزیز خواهند بود.

با ما در ارتباط باشید .


درباره “ساخت سوله در احمد آباد مستوفی” بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استعلام قیمت پیام بدین