سوله سازی در ارومیه

سوله سازی در ارومیه

ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی، یکی از شهرهای ایران است و در شمال غربی ایران واقع شده است. ارومیه دومین شهر پر ترافیک ایران شناخته می‌شود. ارومیه به عنوان شهر دارای اولین بیماستان نوین، اولین مدرسه به شیوه نوین و پایتخت والیبال ایران شناخته می‌شود. حتی اولین سوله ها هم در این شهر ساخته شده اند، برای همین سوله سازی در ارومیه هم رواج دارد.

ارومیه در تابستان گرم و در زمستان سرد است و مجموعا صد و بیست روز در ارومیه یخبندان است.

استان آذربایجان غربی از استان های زلزله خیز می‌ باشد پس رعایت اصول و استاندار های لازم برای ساختمان ها، بناها و سایر سازه‌ها لازم است، یکی از سازه‌های فلزی که در حال حاضر بسیار پر کابرد می باشد سوله و نقش آن در انواع مکان ها است.

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت‌هایی که در صنعت ساخت سازه های فلزی رخ داده است، سازندگان همواره به دنبال این بوده اند تا با ساخت سازه ای با کیفیت و ارزان قیمت رضایت مشتریان و خریداران را جلب نمایند. یکی از شرکت های معتبر ساخت سوله، شرکت بیستون سازه آذران است.

روش ساخت سوله

همچنین بخوانید: ساخت سوله در ارومیه

روش ساخت سوله

سازندگان همواه باید به روز ترین و مدرن ترین روش ساخت را برای سوله سازی به کار گیرند. سوله ها به طور کلی به روش های خرپایی، تیر ورقی و یو بی ام ساخته می شوند.

در این میان سوله های خرپایی با کسب حداکثر رضایت مشتریان به عنوان بهترین روش ساخت سوله شناخته شده اند. با روش خرپایی می توان سوله هایی با حداقل وزن و بیشترین کارایی تولید نمود.

سوله سازه ای فلزی شیب داری هستند که طبق محاسبات فنی و مهندسی خاصی طراحی و ساخته می شوند، این نوع سازه‌ها در کارخانه ها، آشیانه‌های هوپیما، سالن‌های ورزشی، انبارهای مختلف، مرغداری‌ها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اجزای تشکیل دهنده سوله

اجزای تشکیل دهنده سوله

  1. ستون
  2. فریم
  3. پرلین
  4. استرات
  5. بادبند
  6. سگراد
  7. نبشی سینه بند
  8. سایه بان
  9. ستون وال پست
  10. پیچ و مهره

سخن آخر

نکته‌ای که بسیار ممکن است برای مشتریان و خریداران سوله مورد توجه باشد قیمت سوله است، طبق بررسی‌ها در حال حاضر با توجه به نوسانات بازار آهن، قیمت سوله نوسان‌های بسیاری دارد اما فراموش نکنید که کیفیت را نباید فدای قیمت کرد. استحکام و مقاومت و اصول ایمنی یک سازه جزو ضروری‌ترین مواردی است که حتما باید رعایت شود.

فروش سوله و سوله سازی در ارومیه با کیفیت و مقاوم کار هر مجموعه‌ای نیست باید با اصول و استانداردهای ساخت سازه‌های فلزی تولید شوند و این تنها توسط شرکت‌هایی امکان پذیر است که هم مجوزهای لازم را داشته باشند و هم کیفیت سازه‌های خود را تضمین نمایند.​

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استعلام قیمت پیام بدین