ساخت سوله در آمل

سوله سازی و ساخت سوله در آمل

ساخت سوله در آمل یکی از فعالیتهای شرکت بیستون سازه آذران محسوب می شود. در صورتی قصد احداث سوله در شهر امل را دارید میتوانید در این زمینه از کارشناسان این شرکت راهنمایی بگیرید.

سوله یو بی ام چه ویژگی هایی دارد؟

 انواع سوله های یو وی ام در میان سوله های سبک دیگر نسل متفاوتی محسوب می‌شوند که طراحی آن با سیستم ubm انجام شده است از جمله مزیت‌های این نوع سوله ها می‌توان به مقرون  به صرفه بودن ساخت آن، سریع طی شدن مراحل اجرا و همچنین مقاومت بالای آن اشاره کرد.

ساخت سوله در آمل

 سوله های ubm در کاربری های متفاوتی می توانند مورد استفاده قرار گیرند و از این جهت مشکلی ندارند. در کل دنیا که کشورهای زیادی از سیستم ubm  برای احداث سوله ها استفاده میکنند.

 سوله ubm دارای گواهینامه اروپایی CE  بوده و استانداردهای امنیتی را کسب کرده است. نکته جالب توجه این است که برای ساخت سوله ubm از هیچ نوع جوشکاری، خرپا و ستونی استفاده نمی‌شود و حتی بتونه کاری یا چسب هم در ساخت این سوله مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. این سازه قوسی شکل بوده و به همین دلیل در برابر بارهایی مانند طوفان و زلزله و همچنین خطراتی مانند آتش سوزی از خود مقاومت نشان می دهند.

مزایای سوله های ubm

 در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی از مزایا و معایب سوله های ubm آشنا کنیم. از جمله مزایای مهم سوله های ubm می توان موارد زیر را نام برد.

 • دارا بودن استانداردهای بین المللی
 • ساخت سوله های ubm از نظر اقتصادی و همچنین کم بودن هزینه مقرون به صرفه هستند.
 • این سوله ها به دلیل اینکه برای ساخت آنها از ورقهای گالوانیزه استفاده می شود با محیط زیست سازگاری دارند.
ساخت سوله در آمل
 • همانطور که قبلا هم اشاره کردیم سوله های ubm در برابر بارهایی مانند زلزله ۷ ریشتری و طوفانی با سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت هم مقاوم هستند.
 • در طراحی سوله های یو بی ام قابلیت انعطاف پذیری وجود دارد و برای آینده قابل تغییر هستند. همچنین سرعت طراحی و اجرای سوله های یو بی ام به صورت فوق‌العاده ای بالا است.

 معایب مربوط به ساخت سوله های ubm

 • کمپ‌های موقت بیشترین کاربرد لوله های یو بی ان محسوب می‌شوند. اگر قرار باشد انبار و سوله صنعتی از نوع سوله های ubm باشد ممکن است معایبی وجود داشته باشد که در ادامه آن ها را بیان خواهیم کرد. در مناطقی که بار برف زیاد باشد نصب سوله ubm امکان پذیر نخواهد بود.
 • در مواردی که سوله باید دهانه بزرگی داشته باشد ساخت سوله ubm ممکن است با محدودیت مواجه شود.
 • از ابتدای پایه قوس شروع می شود.
 • این سوله ها در برابر خطراتی مانند سرقت از امنیت پایینی برخوردارند. چون بریده شدن ورقهای سوله و سپس ورود به آن به راحتی انجام می‌شود.
 • به دلیل بالا بودن انتقال حرارتی در سوله‌های ubm ممکن است در فصول تابستان و زمستان مشکل ایجاد شود.
 • در این نوع از سوله نصب جرثقیل سقفی امکان پذیر نیست.
ساخت سوله در آمل

سخن آخر

اگر خواهان ساخت سوله سبک و سنگین و . . . در آمل هستید و نسبت به سوله متناسب با کسب و کار خود آگاهی ندارید، همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت پیام بدین