سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد

سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد

سوله ها در شهرک صنعتی اشتهارد، کاربردهای زیادی دارند. امروزه ساخت سوله جایگزین ساخت ساختمان های بزرگ شده است. سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد، رونص زیادی پیدا کرده است. برای ساخت سوله در شهرک صنعتی اشتهارد، با مشاورین ما در شرکت بیستون سازه آذران تماس بگیرید.

انواع سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد

انواع سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد

سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد، انواع مختلفی دارد؛ با گذشت زمان علم سوله سازی پیشرفت چشم گیری داشته است. سوله ها به سه نوع تقسیم میشوند؛ عبارت انداز:

  • سوله تیرورق
    در گذشته رونق بیشتری داشته است. ساخت آن به صورت سنتی است. از ورق های فولادی برای ساخت سوله تیرورقی استفاده میشود؛ که باعث شده هزینه های ساخت بالا رود. اتصالات سازه را با جوش بهم وصل میکنند.
  • سوله یو بی ام
    در ساخت سوله یو بی ام، از ورق های گالوانیزه استفاده میشود. ابعاد دهانه آن کم است و در کاربری محدودیت دارد.
  • سوله سبک
    در ادامه مقاله به تفضیل به آن اشاره شده است.
سوله سبک چیست و چه مزایایی دارد؟

سوله سبک چیست و چه مزایایی دارد؟

سوله سبک دارای ساختار خرپایی است که موجب شده با وزن کمتری که دارد، از استحکام بالاتری برخوردار باشد. در ساخت سوله سبک از قوطی های پروفیل استفاده میشود.

با پیشرفت علم سوله سازی، ساخت سوله با دهانه بزرگ بیشتر شد. ساخت سوله تیرورقی با دهانه بزرگ بدون ستون میانی ممکن نیست در حالی که سوله سبک با دهانه های بزرگ بدون ستون میانی قابل اجرا است. هم چنین با بزرگتر شدن دهانه، سازه باید بار جانبی بیشتری تحمل کند که باعث میشود برای ساخت سوله تیرورقی از فولاد بیشتری استفاده شود تا استحکام خود را حفظ کند.

با ساخت سوله سبک در شهرک صنعتی اشتهارد، در زمان صرفه جویی میشود. زمان ساخت و زمان نصب کوتاه تری نسبت به سوله تیرورقی دارد.

سوله سبک به خاطر وزن کمی که دارد و از فولاد کمتری استفاده میشود، هزینه های پایین تری دارد. هم چنین هزینه نصب آن نیز کمتر است.

این سازه با پیچ و مهره به اتصال میابد، بنابراین قابلیت جابجایی داشته و برای دمونتاژ فقط کافی است پیچ و مهره ها را باز کرد.

سوله سبک در شهرک صنعتی اشتهارد، برای تمام کاربری ها قابل استفاده است و هیچ محدودیتی در استفاده از سوله سبک ندارد.

سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد

حرف آخر

شرکت بیستون سازه آذران اقدام به سوله ساختی در شهرک صنعتی اشتهارد کرده است. اگر قصد ساخت سوله در شهرک صنعتی اشتهارد را دارید، با مشاورین ما در شرکت بیستون سازه آذران تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استعلام قیمت پیام بدین
Scroll to Top