ساخت سوله صنعتی در کیش

ساخت سوله صنعتی در کیش

امروزه از سوله بیشتر در مکان های صنعتی استفاده می شود. سوله در پوشش دهانه های بزرگ، ساختمان های کشاورزی و صنعتی نظیر تعمیرگاه پارکینگ، انبارها، کارخانه ها، آشیانه های هواپیما و .. کاربرد دارد. ساخت سوله صنعتی با دیگر سازه ها متفاوت است. با شرکت بیستون سازه آذران همراه باشید تا با ساخت سوله صنعتی در کیش بیشتر آشنا می شویم.

نحوه سوله سازی صنعتی در کیش

همچنین بخوانید: ساخت سوله در کیش

نحوه سوله سازی صنعتی در کیش

سازه های شیب دار سوله نام دارد. این سازه ها طبق محاسبات فنی خاصی طراحی و ساخته می شوند. هنگام ساخت سوله صنعتی در کیش به جای جوشکاری از پیچ و مهره برای اتصال سازه ها استفاده می شود. قالب بندی و پی کنی بر اساس نقشه کنوانسیون انجام می شود. پس از ساخت اسکلت سوله در کارخانه، نضب اسکلت سوله انجام می گیرد.

مزایای سوله سازی صنعتی

مزایای سوله سازی صنعتی

سوله سازی صنعتی در شهر های مختلفی مانند مشهد، تهران، کیش، اصفهان و .. صورت می گیرد. سوله سازی صنعتی مزایای بسیاری دارد. برخی از مزایای آن مقرون به صرفه بودن، تنوع در ساخت انواع سوله، انعطاف پذیری سوله، مصالح متنوع، استحکام در برابر حوادث طبیعی، سرعت بالای ساخت، وزن سبک، ایمنی بالا، قابلیت جابجایی، ساخت در مقیاس بزرگ و قابلیت بازیافت می باشد.

طراحی و ساخت سوله صنعتی در کیش

طراحی و ساخت سوله صنعتی در کیش

طراحی و محاسبات فنی سوله سازی بر اساس مکان و نوع ساخت و طراحی سوله مختلف است. طراحی سوله برای سالن های ورزشی، مرغداری، ساختمان، اسکلت فلزی ساختمان و تعمیر آن صورت می گیرد. ابعاد ستون ها و تیر ها در این مکان ها بزرگ است به همین دلیل باید تیر ورق را در پروفیل های سوله به کار برد.

معیارهای ساخت سوله

معیارهای ساخت سوله

در ساخت سوله معیارهای مهمی نظیر دقت و تخصص دخیل است. علت این امر این است که بدون این دو معیار هزینه های زیادی ر متحمل می شویم. برای سوله سازی اطلاعات بسیاری مانند درصد شیب سقف سوله، پوشش سقف سوله، لارگذاری جرثقیل، محاسبه ضریب طول موثر، ارتفاع دیوار، تفاع جانبی سوله، بارگذاری برای بار مرده، دهانه و طول سوله، بارگذاری برای بار برف و بار نامتقارن، تعداد قاب های طولی سوله، طراحی تیر حمال جرثقیل، ارائه طراحی با کم ترین دور ریز ورق و … نیاز است.

انواع سوله در سوله سازی صنعتی کیش

انواع سوله در سوله سازی صنعتی کیش

انواع سوله در سوله سازی صنعتی کیش شامل سوله دو دهانه، سوله تک دهانه، سوله دو یا چند دهانه با ستون مشترک، چند ضلعی و قوسی می باشد.

جزء اصلی سوله

ستون نقش مهمی در ساخت سوله ها دارد. این عضو اصلی  در برابر آسیب ها و تحمل بار برف، وزن سازه، باد، زلزله، بارهعای مرده و زنده مقاوم است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استعلام قیمت پیام بدین