ساخت سوله در احمد آباد مستوفی

سوله سازی و ساخت سوله در استان گلستان

دلایل برتری سوله سبک

ساخت سوله در استان گلستان : امروزه برای ایجاد سالن­های بزرگ با متراژ بالا از سوله­ها استفاده می­شود. برای ایجاد بناهایی با دهانه­های بزرگ در ساختمان­های صنعتی، انبارها، سالن­های ورزشی، آشیانه هواپیماها و… از سوله استفاده می­گردد. شرکت­های ایرانی مانند شرکت بیستون سازه آذران نیز در این عرصه فعالیت دارند.

سوله­ها بیشتر کاربردهای صنعتی دارند و به همین دلیل سوله های صنعتی از لحاظ طراحی با دیگر بناها متفاوت هستند. امروزه با پیشرفت علوم معماری و طراحی سازه، این امکان برای کارفرمایان فراهم شده است تا سوله مورد نظر خود را پس از ساخت و مونتاژ در محل مورد نظر خود، آن را به مکانی دیگر انتقال دهند. این امر به دلیل استفاده از قطعات پیش ساخته میسر است.

سوله در گلستان

استان گلستان یکی از استان­های دامپرور کشور به حساب می­آید. این استان با آب و هوای شرجی محل مناسبی برای رشد گیاهان استپی و درختان است و بر همین اساس شرایط مناسبی برای دامپروری فراهم شده است که امروزه برای ایجاد مشاغلی همچون دامداری صنعتی و پیشرفته از سوله­ها استفاده می­شود. اگر شما هم علاقه مند به ساخت و ساز سوله در گرگان هستید، حتما مقاله سوله سازی و ساخت سوله در گرگان را مطالعه کنید.

 یکی از دلایل استفاده از سوله­ها در صنعت دامپروری قیمت تمام شده مناسب این سازه برای کارفرمایان است. همچنین سرعت در مونتاژ و بهره برداری از سوله­ها نیز از دیگر دلایل استفاده فراوان از این نوع سازه­ها میباشد.

ساخت سوله در آبادان

خلاصه­ای درباره سوله­ ها

سوله ­ها سازه­هایی با سقف شیبدار هستند که بر اساس نیاز کارفرمایان و مشاغل مختلف میتوان از آن­ها بهره برداری کرد. امروزه کارفرمایان در تلاش هستند تا در ساخت و سازهای خود تا جایی که می­توانند صرفه جویی کنند و در این میان استفاده از سوله برای ساخت سالن­های با متراژ بالا از لحاظ مالی و زمان بسیار بصرفه هستند.

سوله ­ها انواع مختلفی دارند و بر همین اساس در صنایع و موارد متعددی مورد استفاده قرار میگیرند. به عنوان مثال میتوان به مواردی در این باره اشاره کرد که عبارتند از:

  • سوله­های مخصوص دامپروری و مرغداری که برای پرورش دام و حتی طیور استفاده می­شوند.
  • سوله­ های سالنی که برای سالن مطالعه و سالن همایش­ها مورد استفاده قرار می­گیرند.
  • سوله­های بسته بندی که برای کارخانه­های تولید بسته بندی بهره برداری می­شوند.
  • سوله­های انبار سوله­هایی هستند که معمولا در کنار سوله­های صنعتی کارخانجات برپا شده و مورد استفاده قرار می­گیرند.
  • سوله­های ورزشی که همانطور که از نامش مشخص است برای استفاده­های ورزشی ساخته می­شوند.
  • سوله­های مدرسه که جدیدا برای روستاها بهره برداری می­شوند.
  • سوله­های گلخانه که با مضمون پرورش گل و گیاه هستند.
  • سوله­های بهداشتی که برای کارخانجات تولید دارو، تولید مواد غذایی و درمانگاه­ها استفاده می­شوند.

ساخت سوله در استان گلستان

خرید سوله سبک پیش ساخته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت پیام بدین