سوله در جاجرود

 سوله در جاجرود

شرکت بیستون سازه آذران برای ساخت انواع سوله در شهر جاجرود آمادگی کامل دارد. شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از آخرین قیمت های طراحی، ساخت و نصب سوله در جاجرود آگاه شوید. در این مطلب کوتاه قصد داریم کمی در مورد ویژگی‌های سوله سبک خرپایی صحبت کنیم.

یکی از سوله های سبک که برای ساخت آن قوطی پروفیل استفاده می شود سوله سبک خرپایی است. در این سوله به دلیل خرپایی بودن اعضا و همچنین هندسه خاصی که در ساخت آن به کار رفته میزان فولاد کمتری برای ساخت اسکلت آن استفاده می شود. پس به جرات میتوان گفت که این سوله دارای وزن کمتری نسبت به سوله های دیگر است.  اصولاً ساخت و راه اندازی و همچنین استفاده از سوله های سبک خرپایی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. چون هم از نظر امنیت و استحکام و پایداری در وضعیت خوبی به سر می برد هم به دلیل کم بودن وزن سازه ساخت و نصب آن هزینه کمتری را در بر خواهد داشت.

 مزیت های استفاده از سوله های سبک  خرپایی

همچنین بخوانید: ساخت سوله سبک صنعتی در عرض ۳۰ روز

 مزیت های استفاده از سوله های سبک  خرپایی

از جمله مزایای سوله های سبک خرپایی می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • اگر شما نیاز به سوله هایی با دهانه های بسیار بزرگ دارید باید از روش سوله سبک خرپایی برای ساخت سازه فلزی استفاده کنید.
  • برای ساخت سازه هایی که باید تحت فشار سنگین قرار بگیرند مانند پل های بزرگ می توان از سوله سبک خرپایی استفاده کرد.
  • سوله های سبک خرپایی علاوه بر این که در شکل هندسی سازه دارای تنوع هستند از نظر ظاهری نیز بالا می باشند. ساخت اسکلت سوله سبک خرپایی قیمت تمام شده کمتری نسبت به سایر سوله ها دارد.
  • همچنین هزینه های مربوط به حمل و نصب این سازه هزینه های کمتری را دربر خواهند داشت.
  • سوله سبک خرپایی را می توان به دفعات باز و بسته کرد. با توجه به امکانات جدیدی که در این سازه تعبیه شده مراحل طراحی، ساخت و نصب آن با سرعت بیشتری انجام خواهند شد.
  • نکته مهم دیگر این است که در سوله سبک خرپایی بر اثر فشار حاصل از بارهای مختلف لرزش و جابجایی کمتری نسبت به سوله های دیگر ایجاد خواهد شد.
  • همچنین در سوله های سازه فضایی انواع مختلف جرثقیل با تناژ نامحدود قابلیت نصب خواهند داشت.
  • برای ساخت سازه های فلزی مختلف استفاده از روش خرپایی مقرون بصرفه، رایج و البته قدرتمند است. برای اینکه راندمان سازه در وضعیت حداکثری خود قرار داشته باشد بهتر است از یک نوع خرپای مناسب استفاده شود.
  • انتخاب نوع خرپا در مرحله طراحی بر مبنای نیروی کار اندازه گیری شده و همچنین مصالح مورد استفاده انجام خواهد شد.
  • اصولا ساخت سالن هایی که باید دارای دهانه بسیار بزرگی باشند و همچنین بالا بردن توان سازه برای تحمل بارهای زیاد، کاربردهای اصلی سازه های خرپایی محسوب میشوند.

درباره ” سوله در جاجرود” بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استعلام قیمت پیام بدین