فرم-قرارداد-سوله-سازی

فرم قرارداد سوله سازی بیستون سازه آذران

در ادامه به همراه بیستون سازه به فرم قرارداد سوله سازی با شرکت بیستون سازه پرداخته و به ارائه فایل این قرارداد نیز می پردازیم.

فرم قرارداد سوله سازی با شرکت بیستون سازه آذران

این فرم قرارداد (“قرارداد”) در تاریخ امضا، بین بیستون سازه (به عنوان “پیمانکار”) و [نام مشتری] (به عنوان “مشتری”) منعقد می شود. پیمانکار و مشتری با شرایط و ضوابط زیر موافقت می کنند:

محدوده کار

پیمانکار موافقت می کند که خدمات ساختمان سوله را به کارفرما ارائه دهد، از جمله طراحی، برنامه ریزی، تهیه مصالح، ساخت و نصب سوله در محل مورد نظر کارفرما (که به عنوان “پروژه” نامیده می شود).

شرایط پرداخت

مشتری موافقت می کند که کل هزینه پروژه را همانطور که در پیشنهاد پیوست ذکر شده است به پیمانکار بپردازد. پرداخت به صورت اقساطی به شرح زیر انجام می شود:

30% از کل هزینه پس از امضای قرارداد

40% از کل هزینه تحویل مصالح به محل پروژه

20% از کل هزینه پس از اتمام ساخت پروژه

10% از کل هزینه پس از بازرسی نهایی و تایید مشتری

جدول زمانی پروژه

پیمانکار پروژه را ظرف مدت [تعداد روز] روز پس از امضای این قرارداد آغاز خواهد کرد. پیمانکار یک جدول زمانی پروژه ارائه خواهد کرد که شامل نقاط عطف برای هر مرحله از پروژه است. پیمانکار تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا پروژه را در بازه زمانی توافق شده، به استثنای هر گونه شرایط غیرقابل پیش بینی، تکمیل کند.

تغییر سفارشات

اگر کارفرما بخواهد در محدوده یا طراحی پروژه تغییراتی ایجاد کند، مشتری باید اخطار کتبی را به پیمانکار ارائه دهد. پیمانکار تغییرات را بررسی کرده و برآورد کتبی از هرگونه هزینه اضافی یا تنظیم جدول زمانی مورد نیاز برای تکمیل تغییرات را ارائه خواهد کرد. کارفرما باید قبل از شروع کار اضافی توسط پیمانکار، هرگونه تغییر را به صورت کتبی تأیید کند.

گارانتی ها و گارانتی ها

پیمانکار تضمین می کند که کلیه مصالح به کار رفته در ساخت پروژه دارای کیفیت خوب و عاری از نقص خواهد بود. پیمانکار تضمین می‌کند که کار به شیوه‌ای حرفه‌ای و حرفه‌ای انجام می‌شود و از قوانین ساختمانی و استانداردهای صنعت مطابقت یا فراتر خواهد رفت.

بیمه و مسئولیت

پیمانکار بیمه مسئولیت عمومی پروژه را خواهد داشت و در صورت درخواست کارفرما مدرک بیمه را ارائه می دهد. پیمانکار متعهد می شود که کارفرما را از هر گونه ادعا، خسارت یا زیان ناشی از کار پیمانکار در پروژه، غرامت و بی ضرر نگه دارد، به استثنای دعاوی ناشی از سهل انگاری یا سوء رفتار کارفرما.

فسخ قرارداد

هر یک از طرفین می تواند این قرارداد را بنا به دلایلی با اطلاع کتبی به طرف دیگر فسخ کند. در صورت فسخ، به پیمانکار بابت کارهای انجام شده تا تاریخ خاتمه و همچنین هرگونه هزینه ای که در اجرای کار انجام شده است، غرامت پرداخت می شود.

حل اختلاف

هر گونه اختلاف ناشی از این قرارداد طبق قوانین انجمن داوری صنعت ساختمان ایران (IACIA) از طریق داوری حل و فصل خواهد شد. تصمیم داور یا داوران برای هر دو طرف قطعی و لازم‌الاجرا خواهد بود.

قانون حاکم

این قرارداد بر اساس قوانین ایران اداره و تفسیر خواهد شد.

کل مورد

این قرارداد شامل کل توافق بین طرفین است و جایگزین کلیه مذاکرات، تفاهمات یا توافقات قبلی یا همزمان، اعم از شفاهی یا کتبی می باشد. این قرارداد را نمی توان اصلاح یا تغییر داد مگر به صورت کتبی که توسط هر دو طرف امضا شده باشد.

به گواهی موارد فوق، طرفین این قرارداد را از تاریخ اولین بار نوشته شده در بالا اجرا کرده اند.

[امضای کارفرما] [امضای پیمانکار]

بند “عدم افشا و محرمانه بودن”

مشتری نباید هیچ گونه اطلاعات محرمانه ارائه شده توسط بیستون سازه یا به دست آمده در طول پروژه را در اختیار شخص ثالثی قرار دهد. این شامل هر گونه طرح، نقشه، مشخصات یا داده های فنی مربوط به ساخت سوله است، اما محدود به آن نیست. مشتری متعهد می شود که محرمانه بودن را به شدت حفظ کند و از هیچ اطلاعات محرمانه ای برای اهدافی غیر از تکمیل پروژه استفاده نکند.

در صورتی که مشتری این بند را نقض کند، بیستون سازه حق دارد برای جلوگیری از افشای بیشتر اطلاعات محرمانه و خسارات وارده در نتیجه نقض، دستوری بخواهد.

بند 9: فسخ

هر یک از طرفین می تواند این قرارداد را در هر زمان با اطلاع کتبی به طرف دیگر فسخ کند. در صورت فسخ، بیستون سازه برای کلیه کارهای انجام شده تا تاریخ خاتمه، از جمله هزینه های انجام شده، مستحق دریافت پرداخت خواهد بود. هرگونه پرداختی که مشتری قبل از فسخ انجام داده است غیرقابل استرداد است.

بند 10: حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه اختلاف ناشی از این قرارداد یا در ارتباط با آن، طرفین ابتدا سعی خواهند کرد اختلاف را از طریق مذاکره با حسن نیت حل کنند. در صورتی که طرفین نتوانند ظرف مدت سی (30) روز اختلاف را از طریق مذاکره حل و فصل کنند، هر یک از طرفین می تواند موضوع را طبق قانون داوری ایران به داوری ارجاع دهد. داوری در تهران، ایران و به زبان انگلیسی برگزار می شود.

بند 11: قانون حاکم و صلاحیت

این قرارداد طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تنظیم و تفسیر خواهد شد. هر گونه اختلاف ناشی از این قرارداد یا در ارتباط با آن در صلاحیت انحصاری دادگاه های تهران، ایران است.

بند 12: توافق کامل

این قرارداد بیانگر درک کامل طرفین است و جایگزین کلیه مذاکرات، تفاهمات و توافقات قبلی بین آنها می شود. هیچ گونه اصلاح یا اصلاح این قرارداد الزام آور نخواهد بود مگر اینکه به صورت کتبی و به امضای طرفین باشد.

امضا کنندگان زیر با شرایط و ضوابط این قرارداد موافقت می کنند.

برای بیستون سازه:

نماینده مجاز

برای مشتری:

نماینده مجاز

هم چنین می توانید فایل وورد این قرارداد را نیز برداشت کنید.

فرم_قرارداد_خدمات_سوله_سازی_با_بیستون_سازه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت پیام بدین