ساخت سوله در کمرد

سوله سازی و ساخت سوله در کمرد

در ساخت سوله و ساختمان یکی از مهم­ترین مسائل، صرفه جویی در زمان برای احداث بنا و همچنین صرفه جویی در میزان هزینه­ها است. بر همین اساس امروزه یکی از بهترین گزینه­ها برای ساخت محیط­های بزرگ مانند کارخانه­ها، سالن­های ورزشی، مرغداری­ها، دامداری­ها و… استفاده از سوله­ها می­باشد.

 مهندسین شرکت­های ساخت سوله مانند شرکت بیستون سازه آذران، سوله­ها را به صورت قطعات پیش ساخته تولید می­کنند و سپس در محل احداث، این قطعات را با استفاده از پیچ و مهره و جوشکاری به یکدیگر متصل می­کنند. این روش سبب کاهش زمان احداث بنا و در نتیجه کاهش قابل توجه هزینه ساخت می­شود.

کمرد در کدام استان واقع شده است؟

کمرد در کدام استان واقع شده است؟

کمرد یکی از توابع شهرستان پردیس است که در استان تهران واقع شده است. این شهرستان در 25 کیلومتری شرق استان تهران و در مسیر جاده آبعلی واقع شده است. شهرستان کمرد دارای آب و­هوایی معتدل و کوهستانی می­باشد. کمرد یکی از روستا­های بخش جاجرود است که دارای جمعیت کمی در حدود 533 نفر می­باشد.

انواع سوله از لحاظ مشخصات ظاهری و فنی

انواع سوله از لحاظ مشخصات ظاهری و فنی

در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی و علم مهندسی سازه­ها، انواع بسیار گوناگونی از سوله­ها طراحی و ساخته می­شوند که باتوجه به نیاز افراد، شرکت­های طراحی و ساخت سوله همچون شرکت بیستون سازه آذران، انواع مختلفی از سوله­ها را طراحی و مونتاز می­کنند. به طور کلی سوله­ها را از لحاظ مشخصات ظاهری می­توان به سه دسته زیر تقسیم بندی نمود:

  • سوله خرپایی
  • سوله UBM
  • سوله تیرورقی

سوله ­های خرپایی

این نوع از سوله­ها بسیار به ­روزتر از دو نوع دیگر سوله­ها یعنی سوله UBM و سوله تیرورقی است. سوله­های خرپایی دارای وزنی بسیار کم و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه هستند.

استفاده از سوله خرپایی این امکان را به شما میدهد تا تجهیزات و ماشین آلات صنعتی را به راحتی بر روی بدنه آن نصب کنید.

سوله­های خرپایی برای صرفه جویی در زمان برای ساخت و بهره برداری بسیار مناسب هستند، زیرا این نوع از سوله را شرکت­های طراحی و ساخت سوله مانند شرکت بیستون سازه آذران به سرعت طراحی و تولید می­کنند.

سوله ­های UBM

استفاده از سوله­های UBM برای موارد اندکی صورت می­گیرد زیرا این نوع از سوله­ها دارای درهایی با پهنای بسیار زیاد و عریض نیستند و در صورت تولید سوله یو بی ام با دهانه عریض بایستی هزینه بسیاری را متحمل شد و به همین دلیل استفاده از سوله یو بی ام برای مواردی که به دهانه­های پهن نیاز است توصیه نمی­شود.

سوله ­های UBM

سوله­ های تیرورقی

سوله­های تیرورقی با استفاده از فلز فولاد ساخته می­شوند و همین امر سبب شده است تا سوله­های تیرورقی از وزن بالایی برخوردار باشند. سوله تیرورقی یکی از انواع قدیمی سوله­ها است که به دلیل نیاز به فولاد فراوان برای ساخت و وزن بالا و همچنین به دلیل مهندسی قدیمی در طراحی، دارای مشکلات بسیاری است و بر همین اساس سوله­ تیرورقی جزو سوله­های منسوخ شده به حساب می­آید.


درباره “ساخت سوله در کمرد” بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استعلام قیمت پیام بدین