سوله-دست-دوم-در-تهران

سوله دست دوم در تهران

تمامی سوله ها به طور کلی در فرآیند ساخت و ساز مراحل ساخت یکسانی دارند، اما تفاوت ها و تمایزات قابل توجهی در زمینه طراحی و مهندسی وجود دارد که در نتیجه سوله هایی با کاربردها و عملکردهای متفاوتی به وجود می آیند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. در حال حاضر در انواع سوله ها عموما از مصالح ساختمانی یکسان استفاده می شود مقدار و کمیت مصالح ساختمانی عمومی مصرفی در ساخت سوله مانند تیرآهن، ورق فولادی، فونداسیون سیمانی و … را می توان با توجه به نیاز و تعیین کرد. انواع-سوله-در-تهران

انواع سوله در تهران

امروزه سوله ها بر اساس ظرفیت، هدف، نیازها و کارکردهای مربوطه به دو دسته سنگین و سبک طبقه بندی می شوند و مدل های انتخاب شده توسط کارفرمایان مهندسی، طراحی، ساخت و ساز در تهران بر اساس عملکرد و زمان آماده به کار به انواع مختلفی تقسیم می شوند. یکی از انواع سوله های موجود در تهران سوله سنگین می باشد که این بهترین و بزرگترین مزیت این سوله ها برای شرکت ها و کارخانجات با خطوط تولید بزرگ است که در مقیاس وسیع فعالیت می کنند زیرا سوله های سنگین برای فضای فنی محدود مناسب نیستند. با توجه به این ویژگی، طراحی و ساخت این انبارها نسبت به انواع دیگر سوله ها بیشتر طول می کشد و به شرکت های بزرگ با قابلیت تولید انبوه اجازه می دهد تا آزادانه از ماشین های بزرگ در فضاهای بزرگ و وسیع کار کنند. از دیگر انواع سوله های موجود در اصفهان می توان به انواع سوله های سبک اشاره کرد که امروزه در ساخت بسیاری از کارگاه های تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد و حاصل کوتاه تر شدن زمان مهندسی، طراحی و ساخت، احداث و بهره برداری می باشد. سوله-های-دست-دوم-در-تهران

سوله های دست دوم در تهران

این سوله های سبک و سنگین در تهران هر کدام ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند که آن ها را منحصر به فرد می کند، اما امروزه سوله های سبک در تهران نسبت به سوله های سنگین کارایی بیشتری دارند. حجم ساخت و ساز متقاضیان زیادی را به خود جذب می کند به همین دلیل سوله های سبک بیشتر برای شرکت ها و کارخانه های بزرگتر مناسب هستند تا سوله های سنگین و در تهران تقاضای زیادی از سوی کارفرمایان برای ساخت و استقرار سوله سبک دست دوم وجود دارد.

مزایای سوله های دست دوم در تهران

سوله های موجود در تهران همانطور که در بالا ذکر شد هم نوساز و هم تکمیل شده در مرحله ساخت و اجرا هستند و مزیت های بسیار دیگری نیز دارد که در ادامه به بررسی مزایای سوله دست دوم در تهران می پردازیم.

وزن کم سوله های دست دوم در تهران

سوله های موجود در تهران به دلیل استفاده از قطعات و اجزای سازه ای قوی و خاص نسبت به کل سازه و قطعات به کار رفته در آنها وزن متعادلی دارند و مهم ترین جنبه و ویژگی سوله ها قابل مقایسه بودن با سایر سوله ها می باشد. با توجه به وزن و هزینه سنگین فولاد ضخیم و خالص، ساخت سوله های جدید و با صرف نظر از وزن کل سازه از هزینه ساخت و احداث و بهره برداری به دلیل استفاده زیاد از فولاد خالص برخوردار بوده و کارایی کمتری دارد.

تغییر ابعاد دهانه ورودی سوله دست دوم در تهران

سوله های جدید اغلب به دلیل استفاده از مصالح مستحکم و عناصر ساختمانی (از جمله فولاد ضد زنگ) گران هستند که امروزه یکی از معایب این ساختمان ها به حساب می آید که همین موضوع باعث  محدودیت در اندازه دهانه های سوله های جدید است. برخلاف محدودیت ‌هایی که در دهانه ورودی سوله‌ های جدید وجود دارد و دسترسی به فضای داخلی سوله‌ های جدید را دشوار می ‌کند، ابعاد دهانه ورودی سوله ‌های دست دوم و امکان تغییرات متفاوت به دلایل مهندسی و طراحی را به مهندسان متخصص سازنده احداث کننده سوله دست دوم می دهد. استحکام-و-دوام-سوله-های-دست-دوم-در-تهران

استحکام و دوام سوله های دست دوم در تهران

امروزه با وجود تعداد زیادی از افراد بدون مهارت و غیر ماهر در، تلفات و مشکلاتی هم در محصول و هم در کار بوجود می آید که از جمله آنها می توان به ساخت سوله های جدید معیوب و استفاده از برخی تجهیزات معیوب اشاره کرد. به همین دلیل امروزه سوله های دست دوم در تهران با تقاضای زیادی روبرو هستند، چرا که از نظر کارفرما بسته به نیاز و کارایی سوله تعمیرات و اصلاحات مختلفی را انجام می دهند. یکی از دلایل اصلی استفاده از سوله های دست دوم در تهران دوام و استحکام بالای سوله ها می باشد که به شرکت ها و کارخانه ها اجازه می دهد تا سال ها بدون کوچکترین نقصی در بدنه و ساختار سوله دوام بیاورند.

صرفه اقتصادی سوله های دست دوم در تهران

یکی از دلایل اصلی ساخت و راه اندازی سوله های دست دوم در تهران این است که در شرایط فعلی مواد اولیه و مواد موجود در بازار، ساخت و بهره برداری از سوله های جدید غیراقتصادی است زیرا از فلزات و فولاد های سازه ای مستحکم گران قیمت و بدون صرفه اقتصادی استفاده می شود. اما سوله های دست دوم به دلیل استفاده از فلزات و ترکیبات خاص در بدنه سوله، سقف، اجزاء و قسمتی از سوله به صرفه است و با قیمت قدیم ساخته شده است و از مزایای اقتصادی بالایی برخوردار است و این ویژگی با سایر مشخصات دلیل محبوبیت اینگونه سوله ها یعنی سوله های دست دوم نسبت به سوله های نو هستند.

مطالب مرتبط: سوله دست دوم در شیراز

سوله دست دوم در اصفهان

سوله دست دوم در تبریز

سوله سازی در کرج

سوله سبک در چابهار

کلام آخر ما در مطلب بالا به همراه بیستون سازه آذران به بررسی موضوعاتی مانند انواع سوله در تهران، سوله های دست دوم در تهران، مزایای سوله های دست دوم در تهران و بسیاری موضوعات دیگر پرداختیم تا با مطالعه این مطلب آگاهی کاملی نسبت به سوله های دست دوم در تهران بیابید.

درباره “سوله دست دوم در تهران” بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای استعلام قیمت پیام بدین